«Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках тижня права 5 жовтня до бібліотеки-філії №5 завітали керівники та фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. З учнями 11-В класу ЗОШ №33 зустрілися начальник Головного територіального управління юстиції О.М. Трейтяк, начальник Управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Л.О. Кузьміна, начальник Управління ДВС С.М. П’ятниця та начальник відділу з питань банкрутства О.М. Дікан.
Правники розповіли учням про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», поінформували як реформується державна виконавча служба, розвивається система надання безоплатної правової допомоги, тощо. Йшла мова також про засади державної реєстрації актів цивільного стану та новації Міністерства юстиції України.
Учнів також цікавили практичні поради щодо побудові юридичної кар’єри, навчальні закладами, що готують фахівців юридичних спеціальностей, умови прийому на роботу в органи юстиції та інші.


06.10.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша