Я люблю українську мову!

   Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято — День української писемності і мови.
   «Я люблю українську мову!» під таким гаслом бібліотека відзначила цю дату, запросивши до себе на конкурс «Мовний навігатор» студентів філологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка.
    Студентам було запропоновано визначити чи добре вони знають український алфавіт, потренуватися у створенні поезій з розрізнених рядків, почитати прозу як білий вірш, пограти в буриме( перекладі з французької мови «римовані кінці») та ще багато чого цікавого. Майбутні словесники вправи та завдання конкурсу виконували наввипередки, швидко, зі знанням справи, професійно. Ось такі невеликі віршики-експромти на задані рими вийшли у студентів в літературній розвазі буриме.
   А ще бажання відсвяткувати День української писемності та мови разом з бібліотекою виявили наші постійні відвідувачі, друзі – курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України. Вони теж охоче взяли участь у конкурсі «Мовний навігатор».

  


11.11.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077