Голодомор: його уроків людство не забуде

   27 листопада 2015 року в бібліотеці-філії №1 для молоді відбувся урок патріотизму, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору 1932-33 років в Україні.
   До Дня пам’яті жертв голодомору підготовлена книжкова виставка «Голодомор: дзвони нашої гіркої пам’яті», де виділений тематичний розділ: «Українська література і голодомор», в якому представлені книжки по тематиці, що є в фондах бібліотеки.
   Присутні, люди різних вікових категорій, прослухали розповідь провідного бібліотекаря Ворошило С.І. про жахливі події на Чернігівщині, подивились документальний фільм «Під чорним тавром», запалили свічки, віддаючи данину пам’яті співвітчизникам, померлим від голодної смерті.
   Нагадаємо, що кожної останньої суботи листопада в Україні і світі запалюють свічки пам’яті, вшановуючи хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.
   Голодомор – цим словом позначають страшні події 1933 року. Голод, що спалахнув в роки Радянської влади на території України, забрав життя мільйонів людей! Ця біда, що виникла в результаті сталінської політики, стала загальною для багатьох селянських сімей.

 
27.11.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia