Година спілкування: «Людина починається з добра».

   27 березня бібліотекою-філією №1 для дітей проведено цікавий захід - «Людина починається з добра» для дітей психолого-реабілітаційного центру «Надія».

  Мета заходу: конкретизувати уявлення школярів про найвищі людські цінності (шляхетність, чуйність, відданість, вдячність, милосердя тощо); сформувати правильну морально-етичну оцінку людських вчинків; підготувати до реальної поведінки за законами добра і краси.

  На захід запросили відомого чернігівського поета, викладача педуніверситету Буденного Василя Йосиповича та студентів цього ж університету. Відбулася дуже цікава розмова між студентами та дітьми дитячого центру про подолання дитячих проблем таких як: дитяча агресія, тривожність дитини, неслухняна дитина, знервована дитина, жадібність дитини та інше. Василь Йосипович дуже дохідливо і цікаво розповідав про проблеми дітей і шляхи їх подолання, читав поезію, розказував приклади зі свого життя І діти включалися в розмову, розповідали про себе, про те, що вони хочуть мати в житті і як цього досягти.

  Далі студенти провели гру-подорож у світ добрих вчинків, вони проводили з дітьми різні ігри: «Яке дзеркальце краще?», «Ідемо в подорож», «Спробуймо разом», «Чому я маю це робити?» і т.д. Дітям це дуже сподобалось, вони приймали активну участь в іграх. А ше вони одержали подарунок - авторські книги чернігівського поета - Василя Буденного та книги сучасних українських письменників.04.04.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша