Година мужності «Незламні воїни АТО» з Віталієм Задорожним

23 квітня 2015 року бібліотекою-філією №3 для дітей, бібліотекою-філією №4 та Канадсько-Українським Центром було проведено годину мужності «Незламні воїни АТО». Захід проходив в рамках патріотичного проекту «Небесна Сотня. Пантеон» за сприяння управління культури Чернігівської міської ради. 
В заході брали участь  учні 8 та 10 класів ЗОШ №27, викладачі школи мистецтв, користувачі бібліотек. На початку зустрічі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання та натхненно виконали Державний Гімн України. 
Перед запрошеними виступив діючий учасник АТО Віталій "Вікінг" Задорожний, який почав свій патріотичний шлях на Майдані. Цікаво та змістовно розповів про патріотизм наших воїнів на передовій та відповів на численні питання присутніх.
В ході зустрічі відбулась презентація збірки віршів «Хоробрі серця» Ніни Смолянко. В своїх творах вона передала власні переживання подій сьогодення в Україні.
Яскравим моментом була фотосесія. На згадку про зустріч присутні з великим задоволенням фотографувались у військовому спорядженні та подарували воїну прапор України, на якому написали уривки віршів Шевченка, Симоненка та найщиріші побажання перемоги.
 
 
23.04.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077