Фотовиставка до дня Зройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».
У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Збрoйних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави.
У пам'яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.
Виставка фоторобіт «Герої не вмирають» присвячена нашим збройним силам.
Відкриття виставки відбулось з ініціативи та підтримки почесного президента Благодійного фонду ім. двічі Героя Радянського Союзу О. Молодчого депутата міської ради О.В. Шкурата і регіонального Медіа-центру Міністерства оборони України.
Благодійний фонд імені двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого існує з січня 2008 року.
Завдання Фонду: соціальний захист, надання фінансової та іншої допомоги інвалідам та учасникам війни, самотнім і малозабезпеченим, дітям-сиротам та дітям-інвалідам, соціальним та медичним закладам, дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам.
Вже багато років фонд підтримує міську й обласну організації ветеранів, а також опікується клубом «Ветеран». З особистої ініціативи Олександра Шкурата упорядковано братську могилу на Забарівці.
За фінансової підтримки фонду в обласному центрі проведено змагання з плавання, з шорт-треку «Льодова блискавка», шаховий турнір-меморіал пам'яті Твардовського. Традиційним став волейбольний турнір на Кубок почесного громадянина міста двічі Героя Радянського Союзу, генерал-лейтенанта авіації О. Молодчого, що останніми роками набув міжнародного формату.
Виставка діє у читальному залі бібліотеки ім. М. Коцюбинського з 01 грудня до 15 грудня 2014 року з 10.00 до 18.00, вихідний – середа.01.12.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077