Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві»

16 травня 2017 року у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського відбулося урочисте відкриття пересувної фотовиставки «Благодійність в об'єктиві». Організатори: Український форум благодійників, Центральна міська бібліотека імені М.М.Коцюбинського.
Відкрила захід Лариса Данилова, головний спеціаліст відділу культури управління культури та туризму Чернігівської міської ради.
Ніна Власенко, директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи, заслужений працівник культури України, привітавши всіх учасників, звернула увагу на те, що бібліотекам міської ЦБС не байдужа благодійність в Україні та в нашому регіоні, тому бібліотеки постійно долучаються до благодійних акцій.
Роман Нікітенко, асистент проектів «Українського форуму благодійників» презентував світлини фотографів з різних країн світу, що взяли участь у VІІ Всеукраїнському фотоконкурсі.
Слово мали:
Регіна Гусак, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 міської ради, депутат Чернігівської міської ради.
Ірина Богатенко, креативний директор Чернігівської громадської організації «LIDER».
Олена Костриця, голова Чернігівської громадської організації «Центр Взаємодії».
Василь Катіман, фотограф.
Учасників заходу, курсантів Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, учнів професійного ліцею залізничного транспорту, членів фотоклубу «Прекрасне поруч», представників громадських та благодійних організацій вразили 40 найкращих фотографій, які обрані з понад 500 світлин, що надійшли з усіх куточків України на VІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві».
Упродовж 2017 року світлини експонуватимуться у найкращих виставкових залах усієї України, щоб заохочувати до благодійності, показувати шлях до тих, хто потребує допомоги і тих, хто вміє її надавати.
Виставка помандрує щонайменше до 10 міст України.
У Чернігові фотовиставка експонуватиметься до 26 травня. Час роботи з 10.00 до 17.30. Вихідний – середа.


17.05.2017 kozachok73 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia