Фінішна пряма конкурсу "Краща книга року - 2012"

       Сьогодні, 29.04.2013 р., обласний літературний конкурс «Краща книга року – 2012» виходить на фінішну пряму, в травні, до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження будуть оголошені переможці конкурсу, а сьогодні ще відбулись презентації книг, які подані на конкурс.

      Це книги Валентини Михайленко «Друзі» (номінація «проза») та «І в радості, і в горі…» (номінація «література для дітей та юнацтва») та Сергія Горобця та Ігоря Ситого «Ройська сотня: історія створення, населені пункти, сотенна старшина» (номінація «наукова література»).

     На презентації були присутні: науковці, історики, краєзнавці Чернігівського історичного музею ім. В. Тарновського, викладачі Чернігівського педагогічного університету ім. Т. Шевченка, письменники, поети та творча інтелігенція міста.

     Після слова авторів книги «Ройська сотня» виступили гості заходу: Надія Галковська – поетеса та громадський діяч; Андрій Курданов – голова Чернігівської районної організації краєзнавців; Олексій Єршов – член товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві; Тетяна Єфименко – провідний бібліотекар ЦБ ім. М. Коцюбинського.

     Надія Галковська присвятила авторам вірш:

                  ***

Історія захована у книзі.

Ось вітер часу сторінки гортає, -

Й минуле, мов жива, чудова візія

З тобою через серце розмовляє.

Історія дрімає у архівах.

Лежать листи, пергаменти, сувої…

Дослідник у солодких снах і мріях

Торкнутися до них собі дозволить,

Щоб трепетно, у білих рукавичках

Відчути слів пробуджений пульсар.

Й тоді на мить у вічі гляне Вічність,

Як  істини неоціненний дар.

    Презентація книг Валентини Михайленко «Друзі» та «І в радості, і в горі…», автора з м. Коропа, відбулась заочно. Презентувала їх провідний бібліотекар ЦДБ ім. О. Довженка Ірина Ленько, яка змістовно та цікаво розповіла твори, що увійшли до збірок та висловила своє враження про данні видання.

   Також, поза конкурсом, в цей день Сергій Дзюба ознайомив присутніх зі своєю книгою «Несподівані зустрічі продовжують життя», що вийшло в Чернівцях в цьому році у видавництві «Букрек».29.04.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia