До міжнародного дня театру

До нас завітав театр! 27 березня 2019 року в центральній бібліотеці імені М. Коцюбинського відбулася зустріч відвідувачів з акторами Молодіжного театру – Мирославою Витриховською, Юлією Матросовою, Розалією Кучеровою, Дмитром Грищенком та студійкою Марією Богатирьовою.
Ми дивилися фрагменти вистав, імпрези, слухали пісні.
Мирослава Витриховська розповіла, як потрапила до Молодіжного театру та представила свою театральну студію: « Театр – це очищення і для глядача і для актора. І актор провокує свого глядача, на думку, на роздуми, на мрію, на дію, врешті-решт!»
Розалія Кучерова поділилася своїми відчуттями про роботу актора – «ти роздягаєш свою душу, ти під мікроскопом, твоя правда на долоні перед усім світом…»
Зачарувала глядачів своїм голосом незрівняна Юлія Матросова, яка співала пісні на вірші Ліни Костенко.
Неймовірна талановита Марія Богатирьова, у здобутку якої вищі нагороди багатьох конкурсів, зворушила своєю грою, під час якої в залі було чутно схлипування.
Вразив своєю емоційністю, грою на гітарі та співом Дмитро Грищенко.
Багато запитань поставили акторам глядачі. На деякі відповіді знаходилися одразу, а на інші – змушували акторів замислитися… І якщо призначення театру – очищення душі, то нашим акторам вдалося це зробити.
Час пролетів непомітно. Ми були «вмонтовані в стільці», ніхто не хотів розходитися. Наприкінці зустрічі пані Мирослава подякувала і Безкоштовним курсам української мови, бо «ми ще й досі як соняшник до сонця повертаємо голови на почуте українське слово», і нашій бібліотеці, яка створює мовне середовище і відчуття рідного дому для українців!
А ми вже чекаємо нових зустрічей!


02.04.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша