До ювілею Ліни Костенко

19 березня в бібліотеці–філії №8 відбулась літературно-мистецька година «В її віршах – історія народу : його щасливі і тривожні дні…», присвячена 85-річчю від дня народження української поетеси, громадської діячки Ліни Костенко. В заході взяли участь учні 8-А класу ЗОШ №14, класний керівник Богачова І.М.
Невід'ємною частиною проведеного заходу стала книжкова виставка «Народу гілочка тернова» у якій були представлені як і перші опубліковані письменницею поезії, так і критичні матеріали її творчості. Учні читали улюблені вірші з творчості Ліни Василівни. Найбільші оплески дістались Гейдаровій Ельвірі та Кулік Інні.
Чудовим подарунком для присутніх була інсценізація уривку з історичного роману у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко у виконанні Єрмоленко Марії 9-А клас ЗОШ №20 і Бачинської Інги 7-А клас ЗОШ №2.

Історія залишила нам не так багато жіночих імен у поезії: грецька поетеса Сапфо, Анна Ахматова, Леся Українка… У цей ряд ми з повним правом можемо поставити і Ліну Костенко.19.03.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077