День самоврядування

      6 грудня 2012 року об 11 годині напередодні "Дня самоврядування" Центром правової інформації з питань місцевого самоврядування в центральній бібліотеці імені М. Коцюбинського відбулася зустріч-діалог працівників міської міської бібліотечної системи з начальником відділу зв´язків з громадскістю міської ради Соломахою І.Г. з проблем встановлення соціального партнерства між бібліотеками та громадськими організаціями міста.

      Були обговорені можливості для розбудови партнерства і пошуку потенційних партнерів та нових ідей послуг для громадян міста.

      Баченням того, як бібілотека може співпрацювати з громадськими організаціями та бути корисним місцевим громадам, поділилися з колегами Сусло Р.С та Скирська Н.В. які брали участь у регіональному форумі "Партнерство бібліотек та НУО: нові можливості" за програмою бібліоміст в Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського.

      Захід супроводжено виставкою книжкових видань та періодики "Місцеве самоврядування і громадське суспільство" та показом мультимедійних матеріалів.


 

 

   10.12.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша