Чисті промені творчості

   Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. З цієї нагоди в бібліотеці-філії №8 привітали художню студію «Майстерня живопису» і її керівника Людмилу Іллівну Малиш. Учні студії разом з батьками ознайомились з літературою та альбомами, які присвячені українському живопису.

   Юні художники з захопленням роздивлялись альбоми з роботами відомої української художниці Марії Примаченко, дізналися про художню творчість Андрія Антонюка, Володимира Патика, Романа Романишина, Миколи Кумановського, Петра Гончара та багатьох інших. Під час дружнього спілкування діти довідались про історію живопису, обговорювали стилі і техніки цього мистецтва. Не оминули увагою і новітні технології, які розширюють простір для сучасного митця. Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції і т. ін.

   В фондах нашої бібліотеки зберігається багато літератури, присвяченій їхній творчості і всі бажаючі можуть ознайомитись з художньою спадщиною України, завітавши до нашої бібліотеки.

 

 

 

 

 17.10.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша