Чергові презентації в рамаках конкурсу "Краща книга року 2012"

   

   11 лютого в ЦБ імені М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року – 2012» в номінації «поезія» відбулись презентації книг Олени Грицюк «Сказки для взрослых», Володимира Пилипця «Одкровення осені», Любові Карпенко «Переймаю вітри».

                                             

    У своїй новій книзі чернігівський архітектор, поет і художник Олена Грицюк представила цикл лірики і графіки українською та російською мовами. Книга видана накладом 300 прим. видавництвом Валерія Лозового. Крім того, Олена презентує свою нову виставку робіт з живопису та графіки «Сказки древнего города».

                                               

                                               

                                             

     «Переймаю вітри» - п’ятнадцята книга обдарованої ічнянської поетеси Любові Карпенко, до якої увійшли вірші як для дорослих так і для дітей. Книга видана у Ніжині, накладом 1000 прим. і розрахована для тих, хто любить поезію.

                                               

     Володимир Пилипець неодноразовий лауреат обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Його поезії «Одкровення осені» наповнені радістю і любов’ю, озиваються болем у серці та спогадами про пережите і минуле. Книга видана у Ніжині, накладом 300 прим.

                                               

                                               

                                               

   

 


12.02.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша