«Чай зі смаком осені»

    В теперішній час складно зустріти людину, яка б нічого не знала про чай, який сьогодні є одним з найпопулярніших напоїв у світі.
    13 вересня 2016 року у бібліотеці-філії №3 для дітей відбуло частування в колі друзів бібліотеки «Чай зі смаком осені». Завідувачка Ірина Павлівна ознайомила учнів 27 школи 6-а класу з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання у різних країнах, цікавими фактами про чай та нюансами чайного етикету.
    Панувала легка святкова атмосфера спілкування. Розмова про культуру та мистецтво заварювання чаю в Китаї, Японії, Англії, Індії та інших країнах велася на фоні національної музики країни, про яку розповідали.
    Було акцентовано увагу на тому, що, хоча на території Україні чай і не вирощують, та українці дуже полюбляють чай, заварений із цілющих трав та листя рослин разом з ягодами, які ростуть в Карпатах, на Закарпатті чи Поліссі. Молодь з цікавістю переглянула відеосюжети про заварювання чаю з хвої під час зимового турпоходу в лісі, та про методи визначення якісного чаю.
    Всі учасники свята смакували запашні чаї: чорний, зелений, з домішками та без, трав’яний та інші. Кожен міг дібрати напій собі за вподобою, відчути смак справжнього чаю по-англійськи (з молоком). Тож всі присутні чаювали, насолоджувалися цукерками, печивом, обмінювались враженнями про різноманітні чаї.

 


14.09.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia