Центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського - 65 років!

   Відкриття урочистостей з нагоди 65–річчя Центральної міської бібліотеки ім..М.М. Коцюбинського розпочалося з вітального слова заслуженого працівника культури, директора централізованої бібліотечної системи Власенко Ніни Іванівни, в якому вона зупинилася на окремих подіях з історії заснування і розвитку бібліотеки.

   На сьогодні 10 тис. читачів є відвідувачами бібліотеки, наших соціокультурних заходів. Бібліотечний фонд становить 112 тис.примірників. Щорічно бібліотека отримує близько 4 тисяч книг та передплачує 150 назв газет та журналів. Поповненню фондів сприяє громада міста, письменники, спонсори, меценати.

   Бібліотека має Інтернет - центр, створено веб - сайт. 18 комп’ютерів підключено до всесвітньої мережі Інтернет, в приміщенні бібліотеки діє безкоштовний WI – FI.

   Успішно діють фотовиставки мистецької галереї «Вернісаж у бібліотеці», фотоклуб «Прекрасне поруч» під керівництвом членів Національної спілки фотохудожників України Віктора Кошмала та Миколи Турчина, Центр правової інформації з питань місцевого самоврядування, де надаються безкоштовні послуги, Пункт громадського доступу до офіційної інформації.

  Особливе місце у формуванні іміджу бібліотеки належить видавничій діяльності, яка за останні роки значно розширилась. Бібліотека видає цікаві бібліографічні посібники серії «Чернігів рядками преси», «Автографи заговорили…», «Видатні чернігівці», «Літературна Чернігівщина», каталоги художніх та фотовиставок , дайджести, літературознавчі розвідки «Ім’я бібліотеки».

     Славу бібліотеки створюють її співробітники, і ті, хто працює зараз, і ті, хто трудився в минулому. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи з нагоди 65–річчя центральної бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського працівникам бібліотеки були вручені Почесні грамоти від Чернігівської облдержадміністрації та міської ради.

    Зі святом бібліотеку привітали поважні гості: керівники органів міської влади та місцевого самоврядування, ветерани праці, представники громадських організацій, спонсори.

  Заступник директора Чернігівської дирекції Українського Державного Підприємства Поштового Зв'язку О.О.Тимощук у вітальному слові наголосив про випуск поштової марки на честь ювілею бібліотеки. На закінчення свята прозвучали музичні вітання від театру юного актора «Забава» під керівництвом Ж.Ф. Бачинської.

http://www.newch.tv/profilea.php?itemid=20554&datacur=29&datacur1=09&datacur2=2013&category=102.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077