Це України мова калинова

Це України мова калинова: година рідної мови відбулася в бібліотеці-філії №1 для дітей 16.02.15 р., присвячена 21 лютого – міжнародному дню рідної мови. Цей день – особливий. Його називають міжнародним днем рідної мови. Він відзначається всім світом, бо рідна мова для кожного народу – найкоштовніший скарб. Без мови немає і народу.

      Ми, українці, повинні знати, любити і шанувати свою мову. Вона – одна з найдавніших, найбагатших, наймелодійніших, які тільки існують на білому світі.

[C]

       На цей захід ми запросили  колишнього жителя Лісковиці та  читача нашої бібліотеки, чернігівського поета, автора 24 книжок, лауреата всіх обласних літературних премій, члена спілки письменників України, викладача  «Дитячої української літератури»  на кафедрі філології в нашому педуніверситеті Буденного Василя Йосиповича.

Відбулася розмова з користувачами нашої бібліотеки – учнями 6 класу 4 школи. Надзвичайно цікаво було слухати відомого поета, його розповіді про мову, поезію викликали великий інтерес у дітей та багато запитань до нього про його творчість та нещодавно написані вірші.

       Щоб підкреслити багатство і красу нашої мови, далі  учні читали вірші українських поетів Любові Забашти, Юлії Косинської, Ліни Костенко, Миколи Сингаївського та інших.

[C]16.02.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia