Бібліотеки відмічають День захисту дітей

     «Хай веселі будуть діти» - під таким девізом 1 червня 2012 року дитяча бібліотека-філія №1 взяла участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей у Чернігівському парку культури і відпочинку.

     Недаремно свято дітей відзначають 1 червня – це перший день веселого літа й шкільних канікул. У цей день в Чернігові відбулися численні заходи для дітей. Тому дитяча бібліотека-філія № 1 мала нагоду зустрітися з дітьми в літньому театрі міського парку культури та відпочинку та провести чудовий захід – літературну вікторину «Мандри сторінками книг».

     Захід було проведено для учнів шкіл нашого міста. Вчителі  та учні відразу і зацікавлено зустріли пропозицію провести такий захід, а діти дуже активно прийняли участь у літературній вікторині. Діти відповідали на запитання про книги, авторів і літературних героїв, казкових персонажів, загадки та прислів’я.

      За кожну правильну відповідь діти одержували білий кружечок, у кого їх було більше – ті переможці. А переможців виявилося багато – всім їм були вручені нові книги, а Головенко Оксана – учениця 32 школи, одержала приз за найкращі відповіді.

     Діти та вчителі були дуже задоволені, а бібліотекарі одержали позитивні емоції та відчуття радості від проведеного заходу.


 06.06.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша