Бібліотеки міста будуть надавати інформаційну підтримку міській раді

   Представник Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування центральної міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського О.Чирик виступила з пропозицією надання інформаційної підтримки окремих напрямків діяльності депутатів міської ради за допомогою інформаційних ресурсів Чернігівської централізованої бібліотечної системи міста та глобальної мережі Інтернет.
      Ця пропозиція була озвучена 16 лютого 2011 року у Чернігівській міській раді на семінарі «Висвітлення депутатської діяльності за допомоги засобів масової інформації комунальної власності міста». У семінарі взяли участь депутати міської ради шостого скликання, помічники народних депутатів та представники органів засобів масової інформації (ТРК «Новий Чернігів», газета «Чернігівські відомості»).
      Бібліотека імені М.М.Коцюбинського входить в мережу Пунктів Доступу Громадян (ПДГ) до офіційної інформації Програми сприяння Парламенту України II. Наявність чотирьох Інтернет-центрів в міській ЦБС надає можливість виходу на веб-сайт Програми, що сприяє в досягненні більшої прозорості роботи Верховної Ради та покращенні доступу громадян до законотворчого процесу також і в питаннях місцевого самоврядування.
      Серед можливих форм співпраці запропоновано участь у проведенні виїзних громадських приймалень, індивідуальне інформаційне обслуговування за тематичними питаннями, виконання тематичних запитів. Форма обслуговування – традиційна та в електронному режимі.
       Міська ЦБС має достатні інформаційні ресурси, щоб сприяти діяльності народних обранців міста та зберегти їх час для вирішення нагальних соціальних проблем громади.
 


18.02.2011 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша