Бібліотеки долучаються до електронного урядування

14 жовтня 2013 року у Центральній бібліотеці імені М.М.Коцюбинського працівниками Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування та відділу методичної роботи започатковано цикл семінарів-тренінгів за актуальною темою: «Приєднуємося до електронного урядування».

Учасниками навчання стали завідувачки бібліотеками-філіями Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи. На першому семінарі-тренінгу бібліотечні фахівці одержали консультацію з теоретичних аспектів е-урядування, ознайомились з досвідом впровадження електронної демократії в Естонії та з діючими аналогами в Україні, прослухали огляд унікального видання «Влада-бібліотека-громада». Практичний посібник для бібліотек з надання послуг електронного урядування видано Центральною бібліотекою імені М.Л.Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва в рамках проекту «Бібліотеки як складова електронного діалогу громади і влади» за підтримки програми «Бібліоміст», яку адмініструє Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Захід супроводжувався інформаційними відеоматеріалами: «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» (УБА), «Естонія: е-уряд і бібліотеки» та «Враження від естонського е-урядування».

 16.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077