Бібліотеки ЦБС долучились до Всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право»

В рамках Всеукраїнського просвітнього проекту «Я маю право» 15 серпня 2017 року в ЦБ ім. М. Коцюбинського відбулась зустріч колективу ЦБС з начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Людмилою Кузьміною та начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Світланою Тряновою.
Людмила Кузьміна повідомила, що в червні, за ініціативи Міністерства юстиції стартував Всеукраїнський просвітницький проект «Я маю право». Вона зазначила, що проект реалізується за підтримки Уряду США та має на меті підвищити рівень інформованості українців в галузі права та поліпшення їх правового захисту.
Світлана Трянова розповіла присутнім про послуги, що можна отримати в Головному територіальному управлінні юстиції,та про категорії населення які мають пільги на обслуговування.
Ніна Власенко, директор ЦБС, звернула увагу на те що, правова освіта важливий напрямок діяльності бібліотек ЦБС.
В міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського діє правовий факультет «Університету 60 плюс», надаються безкоштовні юридичні консультації читачам і громаді міста, організовуються книжкові виставки на правову тематику та зустрічі з фахівцями. Також запевнила що в рамках реалізації проекту в кожній міській бібліотеці будуть створені куточки «Я маю право» та проводитимуться заходи з даної тематики.


18.08.2017 zoom 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша