Бібліотекарі провели семінар: "Внесення змін в систематичний каталог та порядок розстановки бібліографічних записів"

   25 червня 2013 року в центральній бібліотеці ім. М.М.Коцюбинського працівниками відділу комплектування та обробки літератури проведено семінар-практикум за темою: «Внесення змін в систематичний каталог та порядок розстановки бібліографічних записів в довідково-бібліографічному апараті бібліотеки». Семінар розрахований на працівників бібліотек-філій Чернігівської міської ЦБС.

   В рамках семінару організовано книжкові виставки: «Сучасна українська книга (лауреати премій та переможці конкурсів)», «Лауреати літературної нагороди «Золоті письменники України» та «Нові надходження за програмою «Українська книга». Презентацію цих виставок зробив відомий  письменник і журналіст Чернігівщини Сергій Дзюба, який звернув увагу учасників семінару на стан українського книговидавництва та книгорозповсюдження, ознайомив з книгами-лауреатами та книгами-переможцями літературних конкурсів.

   Цікаво пройшла зустріч працівників бібліотек з письменницею Оленою Печорною, лауреатом премій імені Олеся Гончара та М.Коцюбинського, яка зворушила серця українських читачів своїм бестселером «Грішниця». Авторка розповіла про шлях написання книги, про те, що хочеться писати про людей і для людей. Розповідь була дуже живою і емоційною. Всі присутні мали можливість придбати книгу з автографом  письменниці.27.06.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша