Бібліотека відзначає День Незалежності

  Напередодні  головного державного свята  Дня Незалежності бібліотека-філія №1 для молоді провела цікавий захід, присвячений цій даті.

  Бібліотекарі Гальцева Т.А. та Близнюк О.Д. підготували усний журнал «Україна – наш спільний дім». Здійснилась споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй прекрасній українській землі. Молоді люди здатні багато доброго зробити для свого народу, держави.       

  Також до свята була підготовлена книжкова виставка «В моїм серці – Україна». На презентації виставки були присутні жителі мікрорайону. Молодь ознайомилась з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, її досягненнями за період незалежності та закріпила знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Конституцію).

  Присутні стали учасниками слайд-шоу «Історія незалежної держави» (від минулого до сьогодення). Незалежність нашої держави стала реальністю. Бібліотекарі та постійні читачі -  друзі бібліотеки розповіли про нові звершення народу України в ім’я щасливого життя.

  Святкування 22-ї річниці Незалежності несе світле почуття патріотизму, прагнення до єдності, згуртованості народу нашої держави.
28.08.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша