Бібліотека відмітила своє 60-річчя

 

    28 вересня 2012 року Чернігівська центральна міська бібліотека для дітей імені О.П. Довженка відзначила своє 60-річчя .

   З цією знаменною датою працівників бібліотеки привітали заступник головної обласної державної адміністрації Віктор Миколайович Тканко, начальник головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації Сергій Михайлович Мойсієнко, голова обласної організації профспілок працівників культури Іван Степанович Буренко, начальник управління культури міської ради Олег Павлович Васюта, колеги з обласних бібліотек.

  Виступаючі відзначили, що бібліотека для дітей – це перша сходинка в доросле життя, вона дає основу культурного рівня для юних громадян міста Чернігова.

   Історичний шлях бібліотеки, довжиною в 60 років, залишив глибокий слід в серцях декількох поколінь.

   У наш час дитяча бібліотека не залишається непоміченою. Та відкритість і щирість, з якою зустрічають дітей співробітники, нові технології, які використовуються в бібліотеці – викликають бажання дітей набувати знання в її стінах.

    За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста та з нагоди 60-річчя Чернігівська обласна державна адміністрація оголосила подяку колективу бібліотеки, а працівники бібліотеки: Маджуга Г.І., Костриця О.Г., Ленько І.О. - були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної та міської ради.

   Колектив бібліотеки щиро вдячний  за своєчасні та доречні подарунки від приватного підприємства «Дніпро»  та колег з бібліотек міста та області.

 

 

 

 

 

 

 29.09.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша