Бібліотека відмічає 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

   17 березня 2014 року в бібліотеці-філії № 8 Чернігівської міської ЦБС відбулось літературно-мистецьке свято   «Живи, поете, в пам’яті людській…».

   В заході взяли участь учні  9-А, 10-А класів  ЗНЗ № 14 та  практичний психолог школи Бондаренко Н.В. Свої знання Шевченкових творів і фактів з його біографії діти виявили відповідаючи на запитання літературної вікторини «Знавці творів Т. Шевченка», яку провела бібліотекар школи № 14 Захарченко Г.І.

   Схвильовано глядачі сприймали інсценівку, яку представили учасники театру юного актора  «Забава » (керівник Бачинська Ж.Ф.) з твору Т.Г. Шевченка  «Назар Стодоля». В ролі Стехи  – Ірина Нестерук, Галі – Марія Єрмоленко.

   Також вони підготували літературно-музичну композицію за творами Т.Г. Шевченка «Така її доля». У їх виконанні прозвучала пісня на слова Т.Г.Шевченка «Зацвіла в долині червона калина»

   Учні підготували виставку малюнків, у яких відобразили своє бачення творчості і життя Т.Г. Шевченка та оплесками привітали своїх однокласників: Трофимову Яніну, Вакуловську Марину, Марусич Олену, Радченко Анастасію, які інсценізували два уривки з поеми Т.Г. Шевченка  «Великий льох ».

   У конкурсі на краще виконання творів Кобзаря переможцями стали Сухар Анастасія та Бачинська Інга.

   Переможці та найактивніші учасники отримали солодкі подарунки від фірми  «Урбекс  LTD » – директор Печера С.В.

   А на завершення зустрічі присутні познайомились з літературою, яка була представлена на виставці  «Ми любимо, вивчаємо і вшановуємо тебе, Тарасе».

   Свято Кобзаря не залишило байдужим нікого, бо наші учні горді з того, що їх світоч – наш Кобзар, а вони, як і він, українці.

 

 

 

 20.03.2014 Віктор 1

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia