Бібліотека і громада

   За програмою навчальної поїздки в Україну, організованої за підтримки «Північно-Європейського демократичного центру» та «Фундації Баторія», 26 серпня в бібліотеці ім. О.П. Довженка відбулася зустріч представників неурядових організацій Польщі та Білорусі з працівниками міської ЦБС. Крім закордонних гостей на зустрічі були присутні представники управління культури міської ради м. Чернігова, партнери бібліотеки з громадських організацій та навчальних закладів.
   Директор Чернігівської міської ЦБС Ніна Іванівна Власенко розповіла про інноваційні форми роботи, запроваджені в ЦБС. Вона зазначила, що сучасну бібліотеку важко уявити без інноваційного підходу та нестандартних креативних рішень. А це можливо тільки при спільній роботі бібліотек, громади, НГО, ЗМІ та органів самоврядування.
   Своїми думками поділилась представник «Північно-Європейського демократичного центру» Польщі Агнешка Комаровська. Вона акцентувала увагу на особливостях роботи бібліотек з громадою в Польщі та промоціях з читання і популяризації книги.
   Олена Костриця, координатор проекту «Ти - не один» ЦДБ ім. О. Довженка, розповіла про залучення до роботи Центру «ТИ – не один» громадських організацій, волонтерів та громади, поділилась досвідом реалізації спільних ініціатив.
   За конструктивним діалогом обговорювались актуальні питання розбудови громадянського суспільства в наших країнах та взаємодії в громадах, можливостях запровадження спільних проектів.
   Гостям бібліотеки були вручені подарунки від управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради.
27.08.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia