Бібліотека і діти: до міжнародного дня захисту дітей

    1 червня – це перший день веселого літа і шкільних канікул, то ж недаремно День захисту дітей відзначають саме в цей день. У цей святковий і радісний для малечі день прийшли гості і до бібліотеки-філії №1. Це учні 2-а класу 24 ЗОШ м. Чернігова разом зі своєю вчителькою Ігнатовою Тетяною Валеріївною та їх батьками. Для них було організовано та проведено свято «Бібліотека і діти».

     Спочатку провели екскурсію по залах бібліотеки, розповіли про бібліотеку, про дитячу світличку «Духовна криничка», про те, як творять ляльку-мотанку у діти у світличці. У дітей величезна зацікавленість проявляється, коли вони бачать ляльки створені руками їх ровесників, треба бачити як горять очі у дітлахів. Вчителі і батьки задавали безліч запитань, їм все це дуже сподобалось.

     А далі у нас в гостях була присутня керівник гуртків палацу дітей та юнацтва Буйлук Лариса Миколаївна, яка допомагала нам провести інсценізацію пісні-гри «Купимо бабусю ми тобі хатку». Всі діти приймали активну участь, їм дуже подобалось бути учасниками дійствам. А ще більше сподобалось дітям театралізована вистава по творчості Наталі Забіли «Зайчикова хатка», в якій приймали участь діти цього ж класу. Коли діти приймають участь у виставі, становляться учасниками події, проявляють своє вміння в творчості – вони стають рухливими, активними, емоційно піднесеними, усміхненими, задоволеними своєю творчістю. Це театралізоване свято принесло радість дітям, батькам, вчителям і, звичайно, нам працівникам бібліотеки, адже свято дітей – це і наше свято.


03.06.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша