Бібліотечний бульвар під каштаном

Місцем, куди можна піти прогулятися на літніх канікулах чи під час відпустки, провести свій вільний час з користю для себе, розслабитися і, де дійсно можна духовно і фізично відпочити став Бібліотечний бульвар під улюбленим каштаном, що проходив на подвір’ї Чернігівської міської бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського.
Програма заходу була досить насичена. Протягом дня був відкритий простір для читання. Для любителів хенд-мейду працювала Фабрика майстрів з безкоштовними майстер – класами від читачів і бібліотекарів, а непосидюча малеча гралася на ігровому майданчику з інтерактивними іграми. Запис до бібліотеки на бульварі був безкоштовним.
Цирковий номер, пісні під гітару, читання гуморесок Павла Глазового, виступ волонтерки захисту безпритульних тварин та оздоровча гімнастика доповнили відпочинок на Бібліотечному бульварі.
Для безкоштовної фотосесії від членів фотоклубу «Прекрасне поруч» створені спеціальні літературні фотозони для дітей і дорослих, а скринька гарного настрою бібліовітамінок з різними побажаннями та цілюща вода підняли настрій всім, хто їх спробував.


26.06.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша