Бабин Яр: правда пекуча і терпка

   Щорічно наприкінці вересня українська та світова спільнота вшановує пам'ять жертв Бабиного Яру, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей.
   Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисячі євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб.
   З метою прищеплення в серцях підростаючого покоління відчуття патріотизму, поваги і толерантного ставлення до історії і культури інших народів, для яких Україна є спільним домом в бібліотеці-філії №8 відбулась година пам’яті.
   В заході взяли участь учні музичної студії ПКХТ і художньої студії «Майстерня живопису». Діти переглянули фото та відеоматеріали присвячені трагедії Бабиного Яру, із друкованих джерел познайомилися зі спогадами тих, кому вдалося дивом вціліти після розстрілів. Наприкінці зустрічі учасники заходу вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру хвилиною мовчання.

 
29.09.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077