Акція «Нова поліція застерігає» в бібліотеці

   03 листопада в міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулась акція «Нова поліція застерігає» в рамках програми ПОЛіС (Поліція і спільнота). На заході були присутні громада міста, ліцеїсти Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та представники ЗМІ.
   Погодні умови не дозволили провести захід на вулиці, як це планувалось, але умови читального залу дозволили ознайомитись з роботою кінологічної служби.
   Інспектор-кінолог, капітан поліції Конопацький Роман та його чудові собаки Вільма та Діна захопили аудиторію, продемонструвавши професійні навики пошуку вибухових речовин, зброї, виконанням трюків та особливих команд, а також безмежною відданістю до найголовнішої людини в їх житті – Романа Конопацького.
   Працівники бібліотеки розіграли сценку, в якій собака повинна була знайти сховану умовну «вибухівку», з чим спанієль Діна успішно впоралась. Представники патрульної поліції Пасека Інна та Антіпова Світлана познайомили гостей заходу з правилами та порядком патрулювання та затримання правопорушників.
   В аудиторії було дуже багато різноманітних питань: як дівчата потрапили на службу до поліції,яка у них освіта, чим годують собак, куди потрапляють собаки з виходом «на пенсію»; психологічне тестування при прийомі на службу; випадки застосування поліцейськими зброї та спецзасобів; правила отримання, зберігання та застосування зброї цивільними особами, та ще багато-багато іншого.
   Прес-офіцер Управління патрульної поліції у м. Чернігові, майор поліції Копистко Віталій супроводжував відповіді на питання професійними коментарями.
   Наприкінці заходу працівники бібліотеки зробили невеличкий подарунок вірним друзям людини – кісточки до супу.
   Дякуємо новій поліції за співпрацю з бібліотекою ім. М. Коцюбинського!

 
04.11.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia