А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця

   15 лютого в бібліотечному пункті ЦБ ім. М. Коцюбинського до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено інформаційну перерву «А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця».
   З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
   Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів,з них 3360 не повернуться додому ніколи. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.
   Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.
   Користувачі БП цікавились нашою інформацією, ділились своїми спогадами. Камеський Марк Володимирович, батько загиблого в Афганістані Володимира, подарував нам матеріали про сина та Афганістан.

 


16.02.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077