30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

    30 вересня, в читальній залі Центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського, відбулись урочистості з нагоди професійного свята –Всеукраїнського дня бібліотек.
   З вітальним словом виступила начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олена Федорівна Савченко, яка привітала бібліотекарів зі святом та вручила Почесні грамоти кращим працівникам від Департаменту культури та туризму, національностей та релігій ОДА та управління культури та туризму міської ради.
   Також, на заході відбулось урочисте нагородження переможців та учасників професійного загальносистемного конкурсу «Кращий бібліотекар року - 2016», яких оголосила голова журі конкурсу, директор Чернігівської міської ЦБС Ніна Іванівна Власенко.
   Ними стали: провідний бібліотекар бібліотеки-філії № 2 для дітей Світлана Олешко – в номінації «глядацькі симпатії», а кращим бібліотекарем року визнана провідний бібліотекар ЦБ ім. М. Коцюбинського Світлана Петренко, яка отримала сертифікат на творче відрядження до м. Києва.
   Всі учасники конкурсу отримали дипломи та подарунки.
   Бібліотечних працівників привітала голова профспілкового комітету – Наталія Вячеславівна Крижановська та користувачі бібліотек.

 


02.10.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077