Конкурс "Краща книга року"

7 травня 2008 року в відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу "Краща книга року – 2007"

На конкурс було представлено 19 видань. Дванадцять із них стали лауреатами у п'яти номінаціях: "Поезія", "Проза", "Наукова література", "Галузева література" і "Література для дітей". Визначаючи переможців, десять членів журі враховували не лише змістовну наповненість твору, а й мову видання, його художнє оформлення, популярність серед читачів міських бібліотек та відгуків у ЗМІ. Кожна з книжок-лауреатів була презентована читачам у бібліотеках або музеях Чернігова.
Голова журі, директор міської ЦБС ім. М.М. Коцюбинського Ніна Власенко, відзначила у своєму виступі вимогливість журі та дуже високий рівень представлених на конкурс творів.
Як розповів один з переможців конкурсу Сергій Дзюба, Чернігів був першим містом, де започаткували літературний конкурс. Цю естафету підхопили Луцьк та, на всеукраїнському рівні, Київ. Згодом подібні заходи організовувались і в інших областях України, проте, вони не стали традиційними. Письменник висловив щиру вдячність міській раді, Центральній міській бібліотеці ім.М.М.Коцюбинського, особисто директору міської ЦБС Власенко Н.І. та працівникам бібліотек за організаційну підтримку конкурсу та висловив сподівання, що твори чернігівських поетів та прозаїків будуть визнані не лише у нашій області, а й у всій Україні.
"Безперечно, для мене як і для моїх колег сьогодні один з найприємніших моментів у житті. Мушу визнати, що саме завдяки конкурсу я перечитав усі книжки номінантів. І кожну з них – з великим інтересом," – зауважив Дмитро Іванов.

08.05.2008 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша